WhatsApp

Hakkımızda

Hacettepe Üniversitesi  Jeoloji-Maden Mühendisliği  mezunuyum.

Ağırlıklı olarak Yeraltısuyu-Etüt-Arama  ve Sondaj Birimlerinde çalıştım.

35 yıllık kamu ve özel  sektör  deneyimimle Jeoloji Mühendisleri Odası Tescil Belgeli  Özel Mühendislik Büromda hizmet vermekteyim.

Devlet Su İşleri (DSİ) Sondaj kuyusu Ruhsat Başvuruları ve Yeraltısuyu arama,tespit  çalışmaları işimin önemli bölümünü oluşturur.

Doğal Taşlar-Yarı Değerli Taşlar ile hobi olarak ilgileniyorum.

Müşteri memnuniyetini her zaman önceliğimiz olarak kabul ediyor, teknolojik yenilikleri takip ederek en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. AYDIN JEOLOJİ HİZMETLERİ olarak, su kaynaklarının sürdürülebilir yönetimine ve tarım sektörünün güçlenmesine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

                                                                                                                        Mesut ÜNAL

                                                                                                                     Jeoloji Mühendisi

Hizmetlerimiz

  • Devlet Su İşleri (DSİ) Sondaj Kuyusu Ruhsat Başvuru İşlemleri: DSİ ile işbirliği içerisinde, su kaynaklarını en iyi şekilde kullanmanızı sağlamak amacıyla sondaj kuyusu ruhsat başvuru işlemlerinizi profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

  • Sondaj Kuyusu Açılması: Modern ekipmanlarımız ve uzman ekiplerimizle, su ihtiyacınızı karşılayacak verimli kuyular açıyoruz.

  • Yeraltısuyu Arama-Jeofizik Etütler: Gelişmiş jeofizik teknikleri kullanarak yeraltı su kaynaklarını tespit ediyor ve en uygun noktaları belirlemek için detaylı etütler gerçekleştiriyoruz.

  • Dalgıç Pompa Montajı – Bakım – Onarım: Su pompalarının profesyonel montajını gerçekleştirerek verimli su kullanımını destekliyor, bakım ve onarımlarla sürekli performansı garanti altına alıyoruz.

  • Kuyu Temizliği-Kompresör: Mevcut kuyularınızın verimini artırmak ve temizliğini sağlamak için modern ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca, kompresör sistemleri ile kuyularınızın verimini artırıyoruz.

  • Hibe Projeleri: Su kaynakları yönetimi, tarım ve çevre alanlarında hibe projelerine erişim sağlama konusundaki deneyimimizle size destek oluyoruz.

  • Zirai Kredi Başvuruları: Tarım sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin zirai kredi başvurularını profesyonel bir şekilde hazırlıyoruz, böylece tarımsal üretiminizi desteklemeye yardımcı oluyoruz.